אנחנו שמחים לבשר על זכייתנו בתחרות השנתית למצוינות בשירות וחווית הלקוח של המרכז הישראלי לניהול (המי"ל).
תחרות השירות מחולקת לשבע קטגוריות כאשר בקטגוריית השירות כשותף אסטרטגי בחברות מתחת ל- 1000 עובדים זכתה קבוצת ח.י. עם המהלך "100% איתך".
אנחנו בקבוצת ח.י. סימנו את תחום חוויית הלקוח כאסטרטגיה וכערך עליון.
כחלק מתפיסה זו, השקנו שירות חדש לכם, הלקוחות הרוכשים באתרי הסחר האלקטרוני המומלצים שלנו – 100% איתך.

ההבטחה שלנו:
חושבים יותר. עליך. מסמלת את המחויבות ארוכת הטווח של כל אחד ואחת מאיתנו,להמשיך לשפר ולהשתפר,
כדי שכל לקוח ושותף עסקי יקבל את מבוקשו בקלות, במהירות ובהגינות ותמיד עם חיוך :) 


השירות ניתן אך ורק ללקוחות הרוכשים מאתרי הסחר המומלצים ע"י קבוצת ח.י. , רק ברכישה אונליין באתר הסחר (במידה ולאתר יש חנות פיזית, רכישה בחנות הפיזית לא תיחשב לטובת השירות), ורק באספקה ישירות מקבוצת ח.י. ללקוח, בהתאם לאפשרויות המשלוח המוצעות בדף המכירה. לרשימת האתרים המורשים לחצו כאן אנחנו בקבוצת ח.י. מעניקים לכם, לקוחות האונליין– 60 ימים זכות החזרה. הימים הינם ימים קלנדריים (לא ימי עסקים), ויספרו החל מיום קבלת המוצר (כולל).
זכות ההחזרה הינה מלאה, גם במידה והשתמשתם במוצר.  אתם לא חייבים לשמור ולהחזיר את אריזת המוצר, אך חובה להחזיר את מלוא תכולת האריזה, ואת תכולת ההזמנה, לרבות מתנות ו/או תוספות ו/או מוצרים נלווים שהגיעו בהזמנה המבוטלת. בנוסף – חשוב שמלוא תכולת ההזמנה המוחזרת תהיה שלמה. החזרת תכולת ההזמנה תתבצע באותו האופן בו בוצעה האספקה


 
אנו מעניקים לכם משלוח חינם על כל המוצרים הזכאים לשירות 100% איתך.
בחלק מהמוצרים, תוכלו לשדרג את המשלוח במעמד ההזמנה בתוספת תשלום. לפירוט תנאי המשלוח לפי המוצרים השונים לחצו כאןבאספקת טלוויזיות LG הובלה והתקנה בביקור אחד  לפירוט לחצו כאןלאחר סיום תהליכי אישור ההזמנה בקבוצת ח.י. , תקבלו הודעת SMS עם קישור אישי לטובת תיאום עצמי של הובלה והתקנה.
במידה ולא תיכנסו לקישור, אנחנו ניצור עמכם קשר טלפוני לטובת תיאום ההובלה וההתקנה. אנחנו בקבוצת ח.י. בוחרים את שותפינו העסקיים בקפידה רבה. 
האתרים המומלצים הזכאים לשירות הם לקוחות ותיקים שלנו, נמצאים ברף אמינות ותודעת שירות גבוהים ביותר, וע"פ כל הבדיקות שביצענו.בכל רכישה של מוצרי קבוצת ח.י. הזכאים לקבל את השירות, תישלח אליכם מתנה על ידינו.  פרטי המתנה לא יפורסמו באתרים השונים, ועשויים להשתנות בכל עת.


חשוב לציין, שהאתרים המומלצים אינם שייכים לקבוצת ח.י. ואינם מופעלים על ידה. קבוצת ח.י. רשאית לשנות את התקנון או כל סעיף שלו, או לבטלו, או להפסיק את מתן ההטבות ו/או המתנה על פיו בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי. אנא הקפידו לקרוא את התקנון לפני כל רכישה על מנת לראות אם חלו בו שינויים. לתקנון לחצו כאן